מסחרי ותאגידים

משרדנו מעניק חבילת ליווי משפטי מקיפה לעסקים ותאגידים רבים, בתחומי תעשיה מגוונים, בישראל ובאירופה: עריכת הסכמים מסחריים; ניהול מו”מ עסקי ומשפטי; ליווי משפטי לפעילות בשווקים באירופה; ליווי וטיפול בתהליכי רילוקיישן לתקופות שונות (ראו להלן); ליווי משפטי שוטף בישראל, כולל עריכת דיווחים לרשם החברות.

הליווי המשפטי מתחיל בצעד הראשון של הקמת התאגיד וניסוח הסכמי מייסדים, ומגיע עד חתימה על הסכמי שיווק ופריצה לשווקים בינלאומיים מחד, או פירוק מרצון של תאגיד מאידך.

צברנו נסיון רב בעריכה משפטית מדויקת ומחושבת של הסכמים מסחריים כגון: הסכמי זכיון, הסכמי הפצה ושיווק, רישוי אספקה, הסכמי התקשרויות שונים, חוזי עבודה, הסכמים בינלאומיים וכיו”ב.

עו”ד עומר אשכנזי שימש ומשמש כיועץ משפטי של מספר תאגידים (כגון קיווי, הוניגמן קידס) ובעל נסיון רב בליווי משפטי שוטף של תאגיד.

עו”ד איווה אשכנזי, המחזיקה ברשיון עריכת דין גם בגרמניה, מנהלת את מחלקת החוץ של המשרד ומרכזת את הטיפול במשפט הגרמני והאוסטרי. לקוחותינו העסקיים הפועלים בשווקים האירופאים נהנים מליווי משפטי מנוסה ומעודכן ומהתנהלות חלקה מול רשויות ממלכתיות באירופה. בנוסף, עו”ד אשכנזי מנהלת תיקי נדל”ן עסקי באירופה עבור תאגידים וחברות.

תרגום נוטריון הצהרת מתרגם

תרגום משפטי למסמכי חברה, דוחות בורסאיים ופיננסיים, חוזים משפטיים, הסכמי יצוא/ יבוא

משרדנו מעניק שירותי תרגום משפטי בשפות עברית, אנגלית, גרמנית, צ’כית, סלובקית, צרפתית, בולגרית, לטינית.
עורכי דין מנוסים מבצעים את התרגום בהתאם לקריטריונים הנדרשים במדינת היעד. המסמכים מתקבלים עם תצהיר עו”ד או אישור נוטריון על נכונות התרגום.

לחילופין, ניתן לערוך הסכמים יעודיים לשווקים אירופאים בשפות היעד של המדינות הבאות: גרמניה, אוסטריה, צ’כיה, סלובקיה, בולגריה.

דרכון זר אזרחות זרה גרמניה אוסטריה בולגריה סלובקיה פורטוגל

רילוקיישן: חבילה משפטית לעסקים ותאגידים

משרדנו מעניק חבילה משפטית מלאה וטיפול כולל בתהליכי רילוקיישן לעובדים או למי שהתקבלו ללימודים אקדמאיים בחו”ל.
הליווי המשפטי כולל ייעוץ והכוונה בקבלת אשרת עבודה וסיוע בבירוקרטיה הכרוכה בהשתלבות המשפחה במדינת היעד.

משרדנו מתמחה בהכנת מסמכים, טפסים ובקשות, התקשרות עם הרשויות הרלוונטיות בארץ ובחו”ל, וכן בתרגום משפטי של מסמכים שונים לשפות של מדינות היעד (תעודות לידה, נישואין ויושר, גליונות ציונים וכו’).

notary cert

אישור נוטריון: מסמכים לרילוקיישן

לימודים בחו"ל? תפקיד חדש בעבודה? רילוקיישן הוא עניין מרגש, אבל נדרשת המון ביורוקרטיה! תנו לנו לטפל עבורכם בכל הצד המשפטי ותחסכו זמן:

"הקשר האישי עם הלקוחות מאפשר לנו להגיע לפתרונות יצירתיים"

עם צוות דינמי, מקצועי ובעל ידע וניסיון רבים, משרדנו מייצג לקוחות רבים מישראל ומרחבי העולם. 
זקוקים לאישור נוטריון? מעוניינים לתאם פגישת היכרות? השאירו פרטים וניצור קשר!